Kiralık Ambulans Hizmeti

Firmamıza ait ambulanslar personelsiz olarak aylık ve yıllık tam donanımlı olarak kiralanabilmektedir. İnşaat firmaları ve özel sağlık kuruluşları gibi tüm kurum ve kuruluşlara kiralama hizmeti vermekteyiz. Özel ambulans kiralama fiyatları şehir içi ve şehirler arası; aylık, haftalık veya günlük olarak özel organizasyonlarınıza ve sağlık kuruluşlarına uzman personelimizle çözümler sunuyoruz.Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı özel ambulans kiralama hizmeti sağlamaktayız.

Ekip ve ekipmanı bir bütün olarak sunuyor olmamıza ek olarak, bunların ayrı ayrı tahsisini de bir seçenek olarak önünüze seriyoruz. Özellikle bazı organizasyon faaliyetleri kapsamında ihtiyaç duyulacak tıbbi desteğin hemen yakınlarında bulunmasını istemesi veya yapılan organizasyonların hemen çevresinde bir ambulans desteğinin olmasının talep edilmesi sonucu oluşan bu hizmetimizden çok uygun fiyatlar üzerinden faydalanabilirsiniz.

Şantiye ve revir ambulans hizmeti, şehirlerarası hasta nakli, ambulans kiralama, evde bakım hizmetleri, dizi ve film setleri, AVM Özel Ambulans hizmetlerimizle sektörde öncü konumdayız.

Öncelikli amacımız hastalarımızın durumuna göre en uygun ekip hazırlayarak istenilen illere güvenli ve konforlu bir şekide ulaşımını sağlamaktır. Bu süreç hastalarımızı yatağına kadar bırakana kadar devam eder.

UZMAN EKİPLERİMİZ

Sizlere en kısa sürede ulaşım sağlayacak, güler yüzlü kadromuz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. İşinde uzman ekibimiz sayesinde herhangi bir durumda bütün müdahaleler alanının deneyimli personelleri tarafından yapılacaktır. Ekibimiz gerekli diploma ve sertifikalara sahiptir.

Özel Ambulans Fiyatı

Özel Ambulans fiyatlarımızı iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Fiyat ve Sorularınız için çağrı merkezimizden bilgi alınız.

Uzman Kadro Güler Yüzlü Hizmet

Uzamn Personelerimiz Ve Tam Donanımlı Ambulanslarımız ile Güvenli Ve Profosyenel Hizmet Sunuyoruz

Hastaya Özel İmkanlar

Hastaların Durumuna Göre Saglık Personelerımız Ve Ambulansımız Size Özel Hazırlanır. Ankara İstanbul 81 il Tüm Türkiye Uluslar Arası

ÖZEL AMBULANS İLE GÜVENDESINIZ.