Özel Ambulans Hizmetleri

İnsanların sağlığını korumak, organizasyonlarda sağlık noktaları oluşturarak sağlık tedbir hizmeti vermek, revirlerde gerekli donanım ve deneyimli personeller ile yerinde müdahale ve ambulans hizmeti veriyoruz. Hasta ve yaralılar için gerekli hasta nakil ambulans ve ÖZEL AMBULANS HİZMETİ sunarak diledikleri sağlık kuruluşuna naklini gerçekleştirmek ve gerekli tedavilerini sağlıyoruz.

Tam donanımlı hasta nakil ambulanslarımız ve uzman ekiplerimiz ile günün her saati hizmetinizdeyiz. Şehirler arası ve şehir içi hasta nakil işlemlerinizde, kalite, güven ve konforu her zaman ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

Bünyesinde bulunan tam donanımlı acil ve hasta nakil ambulansları ile profesyonel ve uzman ekipler eşliğinde kontrol veya muayene amaçlı ,hastaneden eve, evden hastaneye hastalarımızın en uygun şekilde yatağından alınıp yatağına teslim edilinceye kadar kesintisiz ve güvenilir hizmet vermekteyiz.

Şantiye ve revir ambulans hizmeti, şehirlerarası hasta nakli, ambulans kiralama, evde bakım hizmetleri, dizi ve film setleri, AVM Özel Ambulans hizmetlerimizle sektörde öncü konumdayız.

Öncelikli amacımız hastalarımızın durumuna göre en uygun ekip hazırlayarak istenilen illere güvenli ve konforlu bir şekide ulaşımını sağlamaktır. Bu süreç hastalarımızı yatağına kadar bırakana kadar devam eder.

Araçlarımız yüksek standartlardaki donanımıyla, profesyonel ekipleriyle ve ilk yardım eğitimi almış sürücülerden oluşan bir ekiple hizmet vermektedir.

UZMAN EKİPLERİMİZ

Sizlere en kısa sürede ulaşım sağlayacak, güler yüzlü kadromuz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. İşinde uzman ekibimiz sayesinde herhangi bir durumda bütün müdahaleler alanının deneyimli personelleri tarafından yapılacaktır. Ekibimiz gerekli diploma ve sertifikalara sahiptir.

Özel Ambulans Fiyatı

Özel Ambulans fiyatlarımızı iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Fiyat ve Sorularınız için çağrı merkezimizden bilgi alınız.

Uzman Kadro Güler Yüzlü Hizmet

Uzamn Personelerimiz Ve Tam Donanımlı Ambulanslarımız ile Güvenli Ve Profosyenel Hizmet Sunuyoruz

Hastaya Özel İmkanlar

Hastaların Durumuna Göre Saglık Personelerımız Ve Ambulansımız Size Özel Hazırlanır. Ankara İstanbul 81 il Tüm Türkiye Uluslar Arası

ÖZEL AMBULANS İLE GÜVENDESINIZ.