Sabit Nokta Ambulansı

Olası bir acil durumda hasta / yaralı kişiye ilk yardım imkanı olan ve akabinde kontrollü bir şekilde hastaneye sevk edebilen, belirlenen kritik noktada sabit olarak bekleyen, acil tıp teknsyeni ekibi ve tam teçhizatlı ambulanstan oluşan ve genelde olası acil durum senaryoları için tedbir amaçlı bekleyen ambulans hizmetine sabit nokta ambulans hizmeti denir.

Özellikle kalabalık nüfusun yaşadığı alanların çoğaldığı büyük şehirler, her geçen gün genişleyen inşaat sektörünün yarattığı devasa inşaat alanları ve endüstriyel faaliyetlerin çoğalması sabit nokta ambulans hizmetlerinin önemini giderek artırmakta. Sabit nokta ambulans hizmetleri de bu doğrultuda büyük siteler, alışveriş merkezleri, okulların kampüsleri gibi şehir merkezinde olmakla birlikte kalabalık nüfusun yoğun olduğu alanlarda kullanılmakta. Aynı zamanda endüstriyel alanlar, barajlar ve limanlar gibi şehir merkezinden uzak olup sağlık hizmetine ulaşımın zorlaştığı bölgeler için sunulan vazgeçilmez bir hizmettir.

Şantiye ve revir ambulans hizmeti, şehirlerarası hasta nakli, ambulans kiralama, evde bakım hizmetleri, dizi ve film setleri, AVM Özel Ambulans hizmetlerimizle sektörde öncü konumdayız.

Öncelikli amacımız hastalarımızın durumuna göre en uygun ekip hazırlayarak istenilen illere güvenli ve konforlu bir şekide ulaşımını sağlamaktır. Bu süreç hastalarımızı yatağına kadar bırakana kadar devam eder.

UZMAN EKİPLERİMİZ

Sizlere en kısa sürede ulaşım sağlayacak, güler yüzlü kadromuz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. İşinde uzman ekibimiz sayesinde herhangi bir durumda bütün müdahaleler alanının deneyimli personelleri tarafından yapılacaktır. Ekibimiz gerekli diploma ve sertifikalara sahiptir.

Özel Ambulans Fiyatı

Özel Ambulans fiyatlarımızı iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Fiyat ve Sorularınız için çağrı merkezimizden bilgi alınız.

Uzman Kadro Güler Yüzlü Hizmet

Uzamn Personelerimiz Ve Tam Donanımlı Ambulanslarımız ile Güvenli Ve Profosyenel Hizmet Sunuyoruz

Hastaya Özel İmkanlar

Hastaların Durumuna Göre Saglık Personelerımız Ve Ambulansımız Size Özel Hazırlanır. Ankara İstanbul 81 il Tüm Türkiye Uluslar Arası

ÖZEL AMBULANS İLE GÜVENDESINIZ.