Şehirlerarası AmbulansHastalarınızı Özenle ve Güvenle Taşıyoruz

Hastalar bir uzun yolculuklarda tedaviden kopmamaları çok önemlidir bunun için özel Şehirlerarası hasta nakil ambulansları mini bir hastane gibi olmalıdır, gerek Şehirlerarası ambulansın içindeki tıbbi ekipmanlar gerekse Şehirlerarası ambulansda bulunan uzman sağlık personeli bu konuda yeterli olmalıdır. Özel Bir Ambulans firması olarak Şehirlerarası ambulanslarımızda hastanın güvenle naklini sağlamaktayız. Şehirlerarası Ambulanslarımız T.C. Sağlık Bakanlığı 24456 sayılı resmi gazetede yayımlanan standartlara uygun olarak hazırlanmış ve bakanlıkça ruhsatlandırılmıştır.


Şehirlerarası Ambulans Fiyatları

Şehirlerarası ambulans fiyatını belirleyen bir kaç unsur vardır. Şehirlerarası ambulans fiyatı etkileyen en önemli faktör naklin yapılacağı mesafenin kaç kilometre olduğudur. Genellikle uygulanan ambulans fiyat belirleme yöntemi sabit bir açılış ücreti üzerine yapılan kilometreye bağlı fiyat uygulamasıdır. Şehirlerarası ambulans fiyatını belirleyen diğer bir unsur da hastanın özel medikal ekipmana ihtiyaç duyup duymadığıdır. Şehirlerarası ambulans fiyatlarında bir diğer etken ise şehirlerarası mesafeye bağlı sürücü ihtiyacıdır. Ambulanslar mola veremezler zira hasta taşıyorlar ve optimum süre içinde hedef noktaya varmaları gerekir, uzun mesafelerde tek sürücü yeterli olmaz mutlaka yorulan sürücü yerine 2.sürücü bu görevi devralmak zorundadır bu durum doğal olarak Şehirlerarası ambulans fiyatını etkilemektedir.


Şehirlerarası Ambulans Hizmeti

Şehirlerarası ambulans hizmeti gerektiğinde hastaneler arası ve/veya taburcu hastalarınızın uzman ekiplerimiz kontrolünde naklinin sağlanması gerektiği durumlarda yapılmaktadır. Hasta/yaralının gereksinimine göre hasta nakil, acil yardım, yoğun bakım ve özel donanımlı ambulanslarımız ile Doktor, Paramedik, Acil Tıp Teknisyeni ve İlkyardımcı Şoförden oluşan ekiplerimiz eşliğinde sizlere bu hizmeti sunmaktayız. Şehirlerarası ambulans hizmeti yorucu ve meşakkatli bir yoldan geçerek varacağı noktaya ulaşır. Sizlere sunduğumuz sağlık hizmetlerinde zaman en değerlimizdir ve zamanı en iyi şekilde kullanarak şehirlerarası ambulans hizmetini sunmaktadır.


Acil ambulans hizmetlerimiz hakkında ve özel hasta nakil aracı hizmet ücretlerimiz, firmamıza ait şehirlerarası ambulans ücretleri hakkında bilgi almak için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisiyle sağlığınız için var gücümüzle çalışmaktayız.
ÖZEL AMBULANS İLE GÜVENDESINIZ.